Loading
back slide image
Şimdi ₺44,99/ay Başlayan Fiyatlarla

Ekonomik VDS Sunucular

Web projeleriniz için en uygun fiyatlı vds sunucu servisini deneyimleyin. NVMe SSD Depolama altyapısıyla en yüksek performansı alırsınız.
PAKETLER
back slide image
Şimdi ₺ 64,99/ay Başlayan Fiyatlarla

Premium VDS Sunucular

Web projeleriniz için en performanslı vds sunucu servisini deneyimleyin. NVMe Depolama Altyapısıyla en yüksek performansı alırsınız.
PAKETLER
back slide image
Şimdi $4,99/ay Başlayan Fiyatlarla

Almanya Lokasyon VDS Sunucular

Almanya-Frankfurt Lokasyon en uygun fiyatlı vds sunucu servislerini deneyimleyin
YAKINDA
back slide image
Şimdi $20/ay Başlayan Fiyatlarla

Yönetilen Sunucular

Sunucularınızı yönetecek profesyonel bir desteğe mi ihtiyacınız var? Sunucu Center yönetilen sunucular tam size göre.
PAKETLER

VDS Sunucu

Kolay Bir Başlangıç

VDS Sunucu servislerini satın almak ve yönetmek oldukça kolay adımlar içerir. Aşağıdaki adımlar sipariş adımlarınızı özetler.

Image

Adım #1. Hesabınızı Oluşturun

Hizmetleri satın almanız ve yönetmeniz için bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Sipariş adımında kolaylıkla yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.
Image

Adım #2. Bir Plan Seçin

Hangi VDS Sunucu paketinin ilginizi çekeceğini kontrol edin. İlginizi çeken paketi sipariş vermek için ilgili bağlantıları kullanabilirsiniz.
Image

Adım #3. Sunucunuzu Başlatın

Sipariş adımında gerekli seçenekleri projenize uygun olacak şekilde doldurun ve siparişinizi tamamlayın. Ardından birkaç dakika içerisinde otomatik olarak aktivasyon sağlanacak ve hizmetinizi yönetebileceksiniz.

SSD VDS Sunucu Planları

EKO NVMe VDS | TR
Secure Data

EKO NVMe VDS #1

Yeni başlayanlar için

EKO NVMe VDS #2

Yeni projeler için

EKO NVMe VDS #3

Küçük boyutlu projeler için

EKO NVMe VDS #4

Orta boyutlu projeler için

EKO NVMe VDS #5

Büyük boyutlu projeler için
CPU (E5-2697 V2)1 Core2 Core4 Core6 Core8 Core
RAM (DDR3)3 GB4 GB6 GB8 GB10 GB
Depolama (SSD)40 GB50 GB60 GB70 GB80 GB
Bant GenişliğiLimitsiz /1 GbitLimitsiz /1 GbitLimitsiz /1 GbitLimitsiz /1 GbitLimitsiz /1 Gbit
LokasyonTürkiyeTürkiyeTürkiyeTürkiyeTürkiye
₺44,99/ay
Şimdi Başlayın
₺74,99/ay
Şimdi Başlayın
₺104,99/ay
Şimdi Başlayın
₺144,99/ay
Şimdi Başlayın
₺189,99/ay
Şimdi Başlayın

Bazı VDS Özelliklerimiz

Sunucu Center; VDS Sunucuları yönetmeniz için özel ayrıcalıklar sağlar. Bunların bazılarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Image

Yüksek Performans

Tüm donanımlarımız yeni nesildir. NVMe Depolama altyapımız sayesinde sanal sunucular hiç bu kadar performanslı olmamıştı.
Image

Yüksek Erişilebilirlik

Sunucu Center tüm VDS sunucu servislerinde %99,98 uptime garantisi sağlar. Yüksek erişilebilirlik sağlamak her zaman vizyonumuz halindedir.
Image

Harika Kontrol

VDS Sunucuları yönetmek hiç bu kadar profesyonel olmamıştı. Harika işlevli kontrol paneli sayesinde tüm işlemleri desteğe ihtiyacınız kalmadan sağlayabilirsiniz.
Image

Muhteşem Destek

Soru veya sorunlarınız mı var? Harika destek ekibimiz sayesinde 7/24 birkaç dakikada yanıt almanın tadını çıkarın.

VDS Sunucu Nedir?

VDS (Virtual Dedicated Server), fiziksel bir sunucunun sanallaştırma yazılımları ile birden çok sunucuya bölünerek kaynakları en verimli şekilde kullanmasını sağlayan yapıdır. Her VDS birbirinden bağımsız bir fiziksel sunucu gibi çalışır. VDS Sunuculardaki işlemci ve ram gibi donanımlar sadece VDS Sunucu sahibine rezerve edilir, ,izolasyon sağlanır. Başka sunucuların yaşadığı yoğunluklardan asla etkilenmezsiniz.

%99,98 Erişilebilirlik Garantisi

Sunucu Center erişilebilirliğinizi önemser, tamamen yedekli altyapıda %99,98 Uptime garantisi sağlar. Bu sürenin tutmaması durumunda ücretsiz %5 kredi teminat garantisi sunar.

 • %99,98 Network ve Enerji erişilebilirliği garantisi.
 • Ücretsiz %5 Kredi Teminatı.
 • Tamamen Yedekli N+1 A+B Altyapı
 • Ücretsiz Monitör Desteği.

Hangi VDS Sunucu Paketini Seçmeliyim?

Bu tamamen sizin proje ön görünüze bağlıdır. İşlemci, Ram, disk gibi özelliklerine göre farklı paketler bulunur. Özellikleri geliştikçe fiyat paketleri de yükselir. Web sitenizin ihtiyacı olan özelliklere göre bir VDS Sunucu paketi seçimi yapabilirsiniz. VDS Sunucularımızda network portu 1  Gbps olup trafik limiti ölçülmemektedir. Standart kullanım ihtiyaçlarınızla trafik limitsiz VDS Sunucularımızı kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Standart olarak harika bir sunucu yönetim deneyimi sağlamanız için aşağıdaki özellikleri ücretsiz olarak sunuyoruz.

 • Windows veya Linux Desteği
 • Hazır Uygulama Kurulumu
 • Online Yeniden Kurulum
 • noVNC Konsol Desteği
 • Ücretsiz Haftalık Yedekleme
 • Ücretsiz Alt Kullanıcı
 • Online Güç Yönetimi
 • API Desteği
 • FULL Kök Erişimi
 • 7/24/365 Destek Servisi
 • Opsiyonel Yönetim Hizmeti*
VDS Kontrol Özellikleri

 • Sunucuyu Başlat/Durdur/Yeniden Başlat
 • Sunucuyu Yeniden Boyutlandır (Yükselt)
 • noVNC Konsol Erişimi
 • Donanım Kullanım Grafikleri
 • Kurtarma Modu Aktif Et/Devre Dışı Bırak
 • Yedekleri Listele/Dönüştür/Kaldır
 • Yeniden Kurulum

İşletim Sistemleri / Uygulamalar

 • CentOS + Ubuntu + Debian + AlmaLinux
 • Windows Server 2019 + 2022
 • WordPress
 • cPanel
 • Plesk
 • OpenVPN + NextCloud + MariaDB + Nginx

S.S.S.

VDS Sunucu Nedir?

VDS (Virtual Dedicated Server), fiziksel bir sunucunun sanallaştırma yazılımları ile birden çok sunucuya bölünerek kaynakları en verimli şekilde kullanmasını sağlayan yapıdır. Her VDS birbirinden bağımsız bir fiziksel sunucu gibi çalışır.

VDS Sunucu İçin Yazılım Desteği Alabilir miyim?

En iyi VDS sunucuyu satın almak için bizi tercih eden müşterilerimize yazılım desteği de sunuyoruz. VDS sunucularımızda yeni nesil donanımlar bulunur. VDS Sunucularınızın kurulumu ve kullanımı esnasında müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Hangi VDS Sunucu Paketini Seçmeliyim?

Bu tamamen sizin proje ön görünüze bağlıdır. İşlemci, Ram, disk gibi özelliklerine göre farklı paketler bulunur. Özellikleri geliştikçe fiyat paketleri de yükselir. Web sitenizin ihtiyacı olan VDS özelliklerine göre bir VDS Sunucu paketi seçimi yapabilirsiniz. VDS Sunucularımızda network portu 1 Gbps olup trafik limiti ölçülmemektedir. Standart kullanım ihtiyaçlarınızla trafik limitsiz VDS Sunucularımızı kullanabilirsiniz.

VDS Sunucuda Disk Yükseltebilir miyim?

VDS Sunucularınızın disk alanı size yetersiz mi geliyor? Sorun değil, sepette veya siparişinizin sonrasında ek disk alanı satın alabilirsiniz. Ek disk alanlarımız makul ek ücretlerle sağlanmaktadır.

VDS Sunucuda RAM, CPU Yükseltebilir miyim?

VDS Sunucunuzda daha fazla ram ve cpu çekirdeğine mi ihtiyacınız var? Bu hiç problem değil, siparişinizin öncesinde veya sonrasında birkaç tıklamayla ek donanımlar satın alabilirsiniz. Bu aşamalarda müşterilerimizin her zaman yanındayız.

VDS Sunucuların Uptime (Erişilebilirlik) Süresi Nedir?

Tüm VDS Sunucularımızın uptime (erişilebilirlik) veya diğer bir anlamda kesintisizlik süresi standart olarak %99,98’dir. Bu da demek oluyor ki tüm VDS Sunucularımızda kesintisizlik garantisi bulunur. Erişilebilirlik garantisi dışına çıkan kesintilerde %5 kadar ücretsiz memnuniyet kredisi teminatımız mevcuttur.

Neden VDS Sunucuyu Seçmeliyim?

Bizde satılan tüm VDS Sunucuların disk altyapısı Enterprise NVMe SSD Disklerden sağlanmaktadır. Bu da web sitelerinizin veya projelerinizin en yüksek hızda çalışmasını sağlar. Siz de web sitelerinizin veya web projelerinizin kesintisiz ve yüksek performansta çalışmasını istiyorsanız SSD VDS Sunucularımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

VDS Sunucuyu Hangi İşletim Sistemlerinde Kullanabilirim?

VDS Sunucularınızda Windows ve Linux işletim sistemlerini kullanabilirsiniz. Linux işletim sistemlerinde: CentOS + Ubuntu + Debian + AlmaLinux. Windows işletim sistemlerinde ise: Windows Server sürümleri yer almaktadır.

VDS Sunucu İçin Teknik Destek Alabilir miyim?

Bizden satın aldığınız tüm VDS Sunucularda istediğiniz zaman teknik destek alabilirsiniz.

Sunucu altyapımız her zaman kolay kullanılabilir ve gözetilebilir olsa da internet dünyasında teknik desteğe her zaman ihtiyaç duyulabilir. Teknik destek ekibimiz 7/24 size destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

VDS Sunucu Yönetim Paneli Nedir, Ne İşe Yarar?

VDS Sunucu Kontrol Paneli; VDS Sunucularınızın güç yönetimini, işletim sistemini, ağ yönetimini ve grafiklerini gözetlemenizi hatta yönetmenizi sağlamaktadır. Kök erişim izniniz sayesinde sunucu kontrol panelinizden konsol erişimine sahip olabilirsiniz. Böylece sunucunuzu her daim sorunsuz yönetebilirsiniz.