Loading

Bizim Adımız Sunucu Center

2014 Yılından beri Avrasya’nın En Uygun Fiyatlı Sanal Sunucu, VDS Sunucu ve Dedicated Server (Kiralık Sunucu) sağlayıcısı Sunucu Center; Şimdi dünyanın her ülkesinde %100 Self uyumlu servis sağlamaya devam ediyor.

Bizim Hikayemiz

2014 Yılında başlayan teknoloji atağımız ile başta Türkiye olmak üzere her geçen yıl dünyanın diğer ülkelerinde de desteğimizi hızla arttırdık.

İşinizi Güçlendiriyoruz

Ticari başlangıcımızdan bugüne kadar gerek altyapımızda gerek prodüksiyonumuzda gerekli tüm ekipmanları, yazılımları kullandık ve geliştirdik. Tamamen self olarak da yönetebileceğiniz harika bir kullanım deneyimi sağlamak için yıllardır altyapımızı, kontrol sistemimizi özel olarak geliştirdik. Bu sayede Avrasya’dan başlayan ticaret hayatımız dünyanın her bölgesine ulaştı, ulaşmaya devam ediyor.

Kurumsal Geçmişimiz

Avrasya’nın En büyük servis sağlayıcısı olma konumunda altyapı yatırım geçmişimizi değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Feature
Aralık 08, 2020

Çoklu Tier1 Operatör Bağlantısı Sağlandı

Avrasya'nın En büyük servis sağlayıcısı olma konumunda çoklu Tier1 operatör bağlantısıyla network altyapımız artık rakipsiz.
Feature
Ocak 02, 2019

Çoklu Hosting Servislerimizin Aktivasyonu Sağlandı

DELL EMC Storage Altyapısında cPanel, Plesk altyapılı web hosting servislerimiz 2 farklı veri merkezi lokasyonumuzda aktif edildi.
Feature
Nisan 10, 2018

2 Farklı Destek Lokasyonu

Istanbul ve Bursa lokasyonda ofislerimiz (destek merkezlerimiz) müşteri ağırlamaya başladı..
Feature
Şubat 12, 2016

Dedicated Server (Kiralık Sunucular)

Istanbul lokasyonumuzda 48 Fiziksel Sunucu kapasitesiyle Dedicated Server kiralamalarımız otomasyon ayrıcalığıyla hazır.
Feature
Kasım 22, 2015

SSD VDS Sunucular

Avrasya'nın en büyük VDS Sunucu sağlayıcısı olmak için A+ yatırımlarımız sağlanmıştır.

Muhteşem Ekibimiz

Tamamen yenilikçi bakış açısına sahip harika bir ekibimiz var, destek almanız ve yenilikçi servisleri deneyimlemeniz için 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.

Image

Emre B.

SunucuCenter CEO
Image

Burak C.

Destek Lideri
Image

Muhammed A. B.

Satış Lideri
Image

Melike A.

Muhasebe
Openstack
cPanel
Plesk
LiteSpeed
Java
vmware